Depeche Mode Vstupenky
Depeche Mode Vstupenky

Depeche Mode Vstupenky

Memento Mori Tour 2023 - Depeche Mode - Po smrti Andrewa Fletchera již mnoho fanoušků truchlilo nad érou Depeche Mode. Naštěstí Depeche Mode místo toho oznámili radostnou zprávu o nadcházejícím světovém turné, které se uskuteční začátkem října. V rámci Depeche Mode Tour 2023 je naplánován i koncert v Praze.

Koncert v Praze v roce 2023:

Srpen 2023 Praha, o2 Arena


Zajistěte si vstupenky na Depeche Mode právě teď na ticketbande a zažijte v roce 2023 konečně tyto výjimečné umělce naživo!

Jejich album "Spirit" se dostalo z nuly na první místo v žebříčcích prodejnosti alb a vstupenky na turné Depeche Mode "Global Spirit Tour" byly vyprodány během několika minut. Mnoho fanoušků, kteří v předprodeji vyšli naprázdno, se přesto mohlo fantastických koncertů zúčastnit prostřednictvím sítě Ticketbande.
"Global Spirit Tour" zahrnovalo celkem 130 koncertů a finále turné Depeche Mode se konalo v Berlíně. Záznam dvou velkolepých berlínských koncertů Depeche Mode vyšel na DVD "Spirits in the forest".
Depeche Mode jsou považováni za nejpopulárnější elektronickou kapelu všech dob a za jednoho z průkopníků synth popu.
Posledním vydaným albem Depeche Mode byla deska "Ultra - The 12" Singles", která si vedla překvapivě dobře v německém albovém žebříčku. Depeche Mode s ní také dosáhli pátého místa v hitparádě.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group