Harry Styles Vstupenky

Harry Styles Vstupenky
Registrace pro Harry Styles

Harry Styles Vstupenky na nové turné Harry Styles Tour 2024? Chystá se Harry Styles v roce 2024 opět na velké evropské turné?
Přihlaste se k odběru vstupenek na turné Harryho Stylese a získejte všechny potřebné informace o dalším turné Harryho Stylese.

Bude Harry Styles v roce 2024 opět koncertovat?
Miliony fanoušků Harryho Stylese po celém světě doufají, že se Harry Styles v roce 2024 vrátí do Evropy.

Veškeré informace o vstupenkách na koncerty Harryho Stylese a koncertech Harryho Stylese získáte na ticketbande.

Dívčí idol Harry Styles se nachází na vrcholu jeho sólové kariéry. Stal se známý nejdříve jako zpěvák a textař, člen anglicko - irské skupiny Boygroup One Direction, která se zformovala 2010 na Castingshow X-Factor. Skupina si i přes celosvětový úspěch po pěti společných letech dala časově neomezenou přestávku, kterou využili téměř všichni členové skupiny k jejich sólové kariéře. Harry Styles vytvořil 2017 se svým prvním singlem "Sign Of The Times", překvapivě rockovou skladbu, která byla na špičce anglických chartů.
Vstupenky na jeho následující světové turné byly za krátko vyprodány.Také první sólové album Harryho Stylese, které se jmenuje po něm, se dostalo při jeho zveřejnění v květnu 2017 nejen na první místo britských album-chartů, bylo i v Austrálii, Kanadě, USA a v Irsku na nejvyšší příčce hitů. Koncem roku 2019 vyšlo téměř stejně úspěšné další album "Fine Line" se třemi singly "Lights Up", "Adore You" a "Watermelon Sugar".
Poslední se stal s 8,4 milliony prodaných jednotek nejúspěšnějším hitem Harryho Styles. Jeho hudbou, která je mixem popu, soft-rocku, folku und psychedeliky, dokáže tento hudebník nejen bývalé One Direction fanoušky. Na jeho turné
"Love On Tour" Harry Styles s King Princess k tomu získal jednu z nejzajímavějších nových popových umělkyn´v USA.
Nejen kvůli jeho neobvyklému stylu oblékání je tento angličan umělec, který se pohybuje proti proudu a který se stále dále vyvíjí.
Kromě hudební kariéry slavil umělec, narozený 1994 v Redditchu geborene Künstler 2017 jeho herecký debut ve válečném dramatu "Dunkirk". 2022 hrál v psychothrilleru "Don't Worry Darling".
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group