Harry Styles Vstupenky
Harry Styles Vstupenky

Harry Styles Vstupenky

Harry Styles vstupenky - Harry Styles turné – vstupenky na Harry Styles turné 2023

Harry Styles pořádá ještě jednou 2023 velké turné.
Fámy kolovaly již dlouho, nyní to je skutečnost: Harry Styles prodlužuje jeho Love on turné 2023.
Koncem května 2022 zveřejnil Harry Styles jeho nové album: "Harry's House" se jmenuje jeho nová dlouhohrající. Harry poskytnul se svým hitem "As It Was" nádech chuti. Tento hit a také jiné nové tracky bude tento zpěvák zcela jistě prezentovat na jeho příštím turné.

Dívčí idol Harry Styles se nachází na vrcholu jeho sólové kariéry. Stal se známý nejdříve jako zpěvák a textař, člen anglicko - irské skupiny Boygroup One Direction, která se zformovala 2010 na Castingshow X-Factor. Skupina si i přes celosvětový úspěch po pěti společných letech dala časově neomezenou přestávku, kterou využili téměř všichni členové skupiny k jejich sólové kariéře. Harry Styles vytvořil 2017 se svým prvním singlem "Sign Of The Times", překvapivě rockovou skladbu, která byla na špičce anglických chartů.
Vstupenky na jeho následující světové turné byly za krátko vyprodány.Také první sólové album Harryho Stylese, které se jmenuje po něm, se dostalo při jeho zveřejnění v květnu 2017 nejen na první místo britských album-chartů, bylo i v Austrálii, Kanadě, USA a v Irsku na nejvyšší příčce hitů. Koncem roku 2019 vyšlo téměř stejně úspěšné další album "Fine Line" se třemi singly "Lights Up", "Adore You" a "Watermelon Sugar".
Poslední se stal s 8,4 milliony prodaných jednotek nejúspěšnějším hitem Harryho Styles. Jeho hudbou, která je mixem popu, soft-rocku, folku und psychedeliky, dokáže tento hudebník nejen bývalé One Direction fanoušky. Na jeho turné
"Love On Tour" Harry Styles s King Princess k tomu získal jednu z nejzajímavějších nových popových umělkyn´v USA.
Nejen kvůli jeho neobvyklému stylu oblékání je tento angličan umělec, který se pohybuje proti proudu a který se stále dále vyvíjí.
Kromě hudební kariéry slavil umělec, narozený 1994 v Redditchu geborene Künstler 2017 jeho herecký debut ve válečném dramatu "Dunkirk". 2022 hrál v psychothrilleru "Don't Worry Darling".

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group