Harry Styles Vstupenky
Harry Styles Vstupenky

Harry Styles Vstupenky

Harry Styles Vstupenky - Harry Styles Tour - na nové termíny "Love On Tour" 2022.

Dlouhé čekání je konečně u konce, protože byly oznámeny nové termíny koncertů Harry Styles v roce 2022! Po dubnovém vystoupení na festivalu Coachella zahájí Harry Styles začátkem června 2022 turné "Love On". Fanoušci v této zemi se mohou těšit na koncert v Praze. Harry Styles budou na turné doprovázet různí hudebníci. V Praze vystoupí jako support britská alternativní rocková skupina Wolf Alice z Londýna.

Pořiďte si vstupenky na Harry Styles na ticketbande a zažijte britskou superstar naživo v roce 2022!

Koncerty turné Harry Styles "Love Tour" 2022 v České republice:

15. července 2022 Praha, o2 Arena

Další koncerty turné Harry Styles "Love Tour"-Tour 2022:

26. června 2022 - Hamburk, Volksparkstadion (Předprodej ještě nebyl zahájen!)
11. července 2022 - Mnichov, Olympiahalle
16. července 2022 - Vídeň, Stadthalle
20. července 2022 - Berlín, Mercedes-Benz Arena
22. července 2022 - Kolín nad Rýnem, Lanxess Arena

Srdcař Harry Styles je na vrcholu své sólové kariéry. Zpěvák a skladatel se poprvé proslavil jako člen britsko-irské chlapecké skupiny One Direction, která vznikla v roce 2010 na základě castingové show X-Factor. Navzdory celosvětovému úspěchu si kapela po pěti letech spolupráce dala pauzu na dobu neurčitou, kterou téměř všichni členové využili k sólové kariéře. Harry Styles se již v roce 2017 dostal na vrchol britské hitparády se svým prvním vlastním singlem "Sign Of The Times", který byl překvapivě rockový. Vstupenky na jeho následné světové turné byly okamžitě vyprodány. První studiové album Harry Styles, které nese jeho jméno, se po vydání v květnu 2017 dostalo nejen na první místo britské albové hitparády, ale také na přední příčky v Austrálii, Kanadě, USA a Irsku. Na konci roku 2019 pak vyšlo téměř stejně úspěšné následné album "Fine Line", které obsahovalo tři singly "Lights Up", "Adore You" a "Watermelon Sugar". Ta je s 8,4 miliony prodaných kusů nejúspěšnější písní Harry Styles. Svou hudbou, která je směsicí popu, soft rocku, folku a psychedelie, už hudebník nenadchl jen bývalé fanoušky One Direction. Harry Styles si na své aktuální turné "Love On" přizval také King Princess, jednu z nejzajímavějších nových popových umělkyň v USA.
Nejen díky svému neobvyklému stylu oblékání je Brit umělcem, který se rád pohybuje proti hlavnímu proudu a neustále se vyvíjí. Kromě hudební kariéry se umělec, který se narodil v roce 1994 v Redditchi, v roce 2017 představil jako herec ve válečném dramatu Dunkirk. V roce 2022 se objevil v psychologickém thrilleru "Don't Worry Darling".

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group