Justin Bieber Vstupenky
Justin Bieber Vstupenky

Justin Bieber Vstupenky

Justin Bieber Vstupenky na Justin Bieber "Justice World Tour" 2023.

Justin Bieber se v roce 2023 chystá na velké světové turné! Poté, co musel teenagerský roj v důsledku pandemie Corony zrušit turné plánované na rok 2020, si to Kanaďan vynahradí turné "Justice World", které se uskuteční od května 2022 do března 2023. Na programu turné je pět kontinentů, dvacet zemí a více než devadesát koncertů. Justin Bieber přiveze své nejnovější album "Justice", podle kterého se turné jmenuje. Ve 117 zemích se album stalo nejstreamovanějším albem - s neuvěřitelnými devíti miliardami streamů! Singly "Anyone", "Lonely" a "Holy", které byly vydány v předstihu, se již staly streamingovými hity. Ale také skladba "Stay", která vznikla ve spolupráci s The Kid LAROI a vyšla v polovině roku 2021, získala několik zlatých a platinových ocenění. Hudebně a zejména textově se Justin Bieber v posledních letech hodně změnil, zejména díky sňatku s neteří Aleca Baldwina Hailey. Kanaďan ale určitě zahraje i starší hity jako "Baby", "Peaches", "What do you mean" a "I don't care".

Termíny koncertů Justina Biebera v roce 2023 v České republice:

12. března 2021 Praha, o2 Arena

Termíny koncertů Justina Biebera v Německu v roce 2023:

16. ledna 2023 Hamburk, Barclays Arena
31. ledna 2023 Kolín nad Rýnem, Lanxess Arena
02. února 2023 Frankfurt, Festhalle
04. února 2023 Berlín, Mercedes-Benz Arena
09. března 2023 Mnichov, Olympiahalle

Pořiďte si vstupenky na Justina Biebera na ticketbande a zažijte nezapomenutelný koncert jednoho z největších zpěváků naší doby!

Justina Biebera objevil v roce 2007 jeho budoucí manažer na platformě YouTube, kde teenager zveřejňoval coververze. O pouhý rok později podepsal čtrnáctiletý mladík pod vedením zpěváka Ushera svou první nahrávací smlouvu. V roce 2009 vyšel první singl "One Time", který se okamžitě dostal do německých hitparád a pomohl teenagerce prorazit na mezinárodní scéně. Ve stejném roce odehrál Justin Bieber své první velké koncerty ve své vlasti a podpořil také Taylor Swift. Po prvním EP "My World" následovalo v roce 2010 debutové album "My World 2.0", které se v Americe i Kanadě dostalo na první místo hitparád - v té době bylo Justinu Bieberovi pouhých 16 let. Na tento úspěch zpěvačka snadno navázala alby "Believe" z roku 2012 a "Purpose" z roku 2015, stejně jako alby "Changes" a "Justice" vydanými v letech 2020 a 21. Seznam ocenění a vyznamenání, která zpěvák během své kariéry převzal, je nekonečný.
Dodnes je tento zpěvák a skladatel dodavatelem hitů a rozbuší srdce celého ženského světa. K věrným fanouškům Justina Biebera se však hlásí i celebrity všech věkových kategorií a pohlaví. Jeho koncerty a turné jsou velmi populární. Během svého posledního turné "Purpose Tour" v letech 2016/2017 okouzlil Justin Bieber celkem 2,7 milionu fanoušků.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group