BTS Bangtan Boys Vstupenky
BTS Bangtan Boys Vstupenky

Registrace pro BTS Bangtan Boys

Vstupenky BTS na turné "Mapa duše" 2022.

Kvůli probíhající pandemii Corony byly všechny koncerty světového turné BTS původně plánované na rok 2020 odloženy na neurčito. Otázkou už není jen to, kdy BTS vyrazí na turné, ale také v jakém rozsahu. V nedávno vydaném prohlášení BTS oznámili, že si dávají pauzu. Plánované akce se však ještě uskuteční. Proto by se fanoušci neměli vzdávat naděje na koncerty v České republice! Zaregistrujte se nyní na ticketbande a získejte informace, jakmile BTS zveřejní novinky o možných termínech turné.

Díky nim je K-Pop populární po celém světě - BTS. Sedm chlapců, jejichž zkrácený název skupiny má několik významů - Bangtan Boys, Sonyeondan Boys nebo Behind The Scenes - dobývá od svého vzniku v roce 2010 nejen hitparády, ale i srdce teenagerů po celém světě. Než RM (Kim Nam Joon), Suga (Min Yoon-gi), Jin (Kim Seok-in), Jimin (Park Ji-min), V (Kim Taehyung), J-Hope (Jung Ho-seok) a Jungkook (Jeon Jeong-guk) spojili své síly a založili BTS, věnovali se všichni členové chlapecké skupiny každý jiné hudební nebo taneční kariéře. Jihokorejci se setkali až na přelomu let 2010 a 2011 díky castingu "Hit It" jejich labelu Big Hit Entertainment. V roce 2013 vydali BTS svůj debutový singl "No More Dream". Se svým prvním EP "2 Cool For Skool" získala chlapecká skupina ve své zemi několik ocenění jako nováček roku. Od té doby kluci lámou jeden rekord za druhým s alby jako "Dark & Wild", "Wings" a "Love Yourself: Tear" a umisťují se nejen v korejských, ale i mezinárodních hitparádách. Skladby jako "Black Swan", "Blood Sweet & Tears", "DNA", "Save Me", "Fake Love", "Not Today" nebo "Fire" mají miliony zhlédnutí na různých streamovacích službách.
Rok 2018 byl pro BTS nejúspěšnějším rokem v historii. Jsou považováni za nejslavnější K-popovou skupinu, získali řadu ocenění a oslovují teenagery po celém světě svou směsicí hip-hopu, rocku a popových balad, v nichž zpívají o individualitě, sebelásce a problémech mládí. Aby mohli svou ARMÁDU, jak si nadšení příznivci říkají, inspirovat naživo, vydali se BTS v témže roce na téměř vyprodané turné "Love Yourself", které je mimo jiné zavedlo i do Německa. V roce 2020 vydali dvě studiová alba "Map Of the Soul: 7" a "Be", s nimiž BTS dosáhli multiplatinového statusu v Koreji, Japonsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, USA a Velké Británii.
Nespočet spoluprací s mezinárodně známými hudebníky dokazuje, že jihokorejská chlapecká skupina již dlouho patří mezi největší hvězdy. Po písních s Nicki Minaj, Steve Aoki, Halsey, Charli XCX, Zara Larsson, Juice Wrld, Sia nebo Ed Sheeran následovala vzrušující spolupráce s Coldplay. Singl "My Universe", který obsahuje anglické i korejské vokály, se dostal na první místo americké hitparády.

Zajistěte si vstupenky na BTS již nyní a zažijte tuto K-Popovou senzaci s jejím velkolepým pódiovým vystoupením konečně opět naživo v Německu!

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group