Dárkový poukaz Vstupenky

Dárkový poukaz

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
close
Plán stadionu není k dispozici
Volný výběr

Rezervujte si hotel se svou objednávkou zde:

Filter zurücksetzen
Kategorie
CenaJednotkova cenakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
{{ ticket.category }}
Blok:{{ ticket.section.name }} - Řada {{ ticket.row }}
Blok: {{ ticket.section.name }} - Řada {{ ticket.row }}search
Ambiente:{{ votingDetails.ambiance }}/10
Sicht:{{ votingDetails.view }}/10
Akustik:{{ votingDetails.acoustics }}/10
Ticketranking {{ sectionVotings[ticket.section.name].voting }}/10
done_allŽádný servisní poplatek
local_shippingRychlé dodání letenky
info
Vyberte prosím množství hotelových pokojů. Množství vstupenek bude automaticky započítáno.
{{ calcTicketPrice(ticket.price) }} CZK
včetně daně / plus servisní poplatek
Původní cena Vstupenka : {{ ticket.face_value }}
Vstupenky a {{ hotel_selected.days }} přenocování v hotelu přenocování v hotelech
Počet vstupenek není k dispozici
Žádné výsledky
Cenová transparentnost pro naše zákazníky:
 • check_circle Es handelt sich um eine Ticketsuche. Der Anbieter wird die Tickets für Sie suchen, falls nötig auf Ihren Namen personalisieren und bis Konzertbeginn zustellen. Die Zustellquote bei einer Ticketsuche liegt annährend bei 100 Prozent, das Risiko einer erfolglosen Suche liegt deutlich unter einem Prozent. Dennoch möchten wir darauf hinweisen, dass bei Nichterfüllung des Auftrages eine Dienstleistungsgebühr von {{ ticketObjectForPriceInfo.no_delivery_fee }} CZK einbehalten wird.
 • check_circle Der Anbieter Ihres Auftrages hat Ihre gewünschten Tickets als vorliegend auf unserer Webseite eingestellt. Diese werden innerhalb von 14 Tagen versendet. Sollte der Anbieter Ihrer gewünschten Tickets nicht innerhalb von 14 Tagen versenden, wird der Auftrag in eine Ticketsuche umgewandelt. Erklärungen hierfür finden Sie ausführlich in unseren AGB.
 • check_circle Originalpreis pro Ticket: {{ ticketObjectForPriceInfo.face_value }} EUR
 • check_circleNabízíme servis vyhledávání vstupenek a postaráme se o to, aby vámi požadované vstupenky dle vašeho zadání byly obstarány i za vámi zadanou celkovou cenu. Tato celková suma obsahuje původní cenu vstupenky včetně poplatků za naše služby za obstarání vstupenek.
 • check_circleCeny uvedené na našich webových stránkách jsou stanoveny poskytovateli, Ticketbande nemá žádný vliv na ceny vstupenek a původní ceny, které jsou uvedeny. Cena vstupenky poskytovatele zahrnuje poplatek za vyhledávací službu a DPH.
 • check_circleV případě rezervace míst jsou naši poskytovatelé povinni zajistit, aby byla místa co nejblíže u sebe. Při větším počtu osob to není vždy možné, ale poskytovatelé zajistí, abyste nedostali jednotlivá místa. Při větším počtu než dvě místa není nárok na sousední místa.
 • check_circleCelková cena je součtem ceny letenky od poskytovatele a našeho servisního poplatku, který se vypočítá takto.:
  320.00 CZK
  pro objednávky z následujících zemí: Německu, Nizozemsku, Rakousku, Francii, Velké Británii, Belgii, Švýcarsku, Itálii a v České republice, a to v případě že se představení neuskuteční během sedmi dnů  

  500.00 CZK
  v případě že představení uskuteční během sedmi dnů

  800.00 CZK 
  pro objednávky ze všech ostatních zemí
 • check_circleNáš poplatek za služby zahrnuje náklady na zpracování platby, ověření pravosti, případné náklady na personalizaci, doručení vstupenek (poštou, osobním předáním v místě konání, e-mailem nebo prostřednictvím aplikace) a DPH.

infoUpozorňujeme, že v případě porušení Všeobecných obchodních podmínek pořadatele, obzvláště u vstupenek vystavených na jméno, může být pořadatelem vstup na představení odepřen.
Nejsou vámi požadované vstupenky k dispozici nebo k zakoupení?
 • notifications_activePřihlaste se u našeho TicketAlarm a my vás budeme obratem informovat jakmile vaše vstupenky pro Dárkový poukaz - diverse, Deutschland budou k dispozici.
Pro tento Event byly v pláně stadionu znázorněny uvedeny kategorie. V případě, že požadovaná kategorie nebyla zobrazena, sdělte nám to prosím zde: Nahlásit chybějící rezervaciDěkujeme za Vaši přispění.
Typy vstupenek
Ať už jde o koncert, muzikál, divadlo, komediální představení, operu, balet nebo sportovní událost: Ticketbande nabízí vstupenky pro všechny fanoušky živé zábavy. Pestrá nabídka zahrnuje všechny hudební žánry a formy zábavy a sahá od menších akcí začínajících umělců přes koncerty absolutních superhvězd až po zápasy Bundesligy a mezinárodní zápasy ledního hokeje, házené, fotbalu, amerického fotbalu a dalších sportů. Vstupenky na příslušné akce existují v různých formátech.

Klasické vstupenky

Vstupenky klasického systému byly původně vydávány přímo koncertními sály nebo místy konání. Tyto klasické pevné vstupenky stále představují absolutní většinu vydávaných vstupenek a koncertní prostředí si bez nich nelze představit.

Vstupenky pro fanoušky

Absolutní nutnost pro všechny sběratele vstupenek: fanouškovská vstupenka v designu jednotlivých kapel nebo turné, která je u některých umělců nabízena také jako tvrdá vstupenka. Tyto vstupenky jsou k dispozici pro většinu umělců.

Mobilní vstupenky

Mobilní vstupenky jsou dostupné kdykoli a kdekoli prostřednictvím aplikace pro vstupenky v chytrém telefonu. Přenositelnost vstupenek probíhá přímo v aplikaci.

Elektronické vstupenky (e-tickets)

Elektronické vstupenky, zkráceně e-tickets, jsou zasílány e-mailem ve formátu PDF a lze je pohodlně vytisknout doma nebo předložit v chytrém telefonu. Vstupenky lze stáhnout z přílohy e-mailu.


Kromě toho si můžete zajistit nejlepší místa v síti Ticketbande prostřednictvím exkluzivních předprodejů. Abyste již nezmeškali žádnou akci svých oblíbených umělců nebo klubů, přihlaste se k odběru newsletteru a také k odběru upozornění na vstupenky.