MUSE Vstupenky

MUSE Vstupenky
MUSE Vstupenky

Vstupenky na koncerty MUSE v rámci turné "Will Of The People" 2023.

Muse se v roce 2023 chystají na evropské turné "Will Of The People World Tour"! V této zemi odehrají Muse v červnu příštího roku koncert v kolínském Rheinenergiestadionu. Letos v létě se MUSE zastaví také ve Vídni, Švýcarsku a Nizozemsku. Britská rocková kapela s sebou přiveze své nové album "Will Of The People", které nedávno vyšlo a obsahuje skladby jako "Won't Stand Down" a "Compliance".

Termíny koncertů MUSE 2023:

03. června 2023 Wiener Neustadt, Stadion Wiener Neustadt
07. června 2023 Haag, Malieveld
09. června 2023 Kolín nad Rýnem, RheinEnergieSTADION
12. července 2023 Bern, BernExpo Areal Openair

Na podzim odehraje MUSE několik dalších koncertů v rámci svého "October Theatre Tour". Na říjen je naplánováno osm koncertů v intimním a exkluzivním prostředí - včetně jednoho v berlínském Admiralspalastu:

28. října 2022 Berlín, Admiralspalast.

Kapela oceněná cenou Grammy a její lídr Matthew Bellamy významně formovala žánr new prog. Do dnešního dne vydali chlapci z MUSE osm alb, naposledy v roce 2018 "Simultation Theory". Po svém debutu "Showbiz", který MUSE vydali pouhých pět let po svém vzniku v roce 1994, se britská rocková kapela ve své zemi stabilně umisťovala na předních příčkách. MUSE však dosáhli zlatého a platinového statusu i v zahraničí, a to díky své směsi alternativního, tvrdého a progresivního rocku. "Drones" se dostal na první místo v hitparádách ve 21 zemích. Když Matthew Bellamy, Christopher Wolstenholme a Dominic Howard zrovna necestují po světě nebo nepracují na novém studiovém albu, jsou tito rockoví giganti pravidelně na line-upu různých festivalů. MUSE jsou známí svými legendárními živými vystoupeními, která pokaždé strhnou publikum.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group