Bruce Springsteen Vstupenky
Bruce Springsteen Vstupenky

Bruce Springsteen Vstupenky

Bruce Springsteen Vstupenky na Bruce Springsteen & E Street Band Live Tour!

The Boss konečně opět hraje koncerty v Německu! Na turné "The River" konečně navazuje nové turné na léto 2023. Od posledního vystoupení Bruce Springsteena s jeho E-Street skupinou v této zemi uplynulo celých šest let. Nyní se můžeme těšit na čtyři Open-Air-Show pod širým nebem - v Düsseldorfu, Mnichově, Hockenheimu a Hamburku.
V roce 2020 zpěvák vydal své 20. studiové album "Letter To You". Bruce Springsteen jistě na svém nadcházejícím turné představí nové skladby. Na koncertech však nebudou chybět ani klasiky jako "Dancing in the Dark", "Born in the USA", "The River", "Streets of Philadelphia" nebo "Darkness on the Edge of Town".

Termíny koncertů Bruce Springsteena v Německu 2023:

21. července 2023 Düsseldorf, Merkur Spiel Arena
15. července 2023 Hamburk, Volksparkstadion
21. července 2023 Hockenheim, Hockenheim Ring
23. července 2023 Mnichov, Olympiastadion

13. června 2023 Curych, Letzigrundstadion
18. července 2023 Vídeň, stadion Ernsta Happela

Kromě koncertů v této zemi můžete v síti Ticketbande najít také vstupenky na koncerty Bruce Springsteena v dalších evropských městech a ve Velké Británii. Pořiďte si vstupenky na koncert Bruce Springsteena a zažijte jednoho z největších rockových hudebníků živě na pódiu v roce 2023!

Během své více než čtyřicetileté hudební kariéry prodal Bruce Springsteen po celém světě přes 120 milionů desek. Zpěvák, který se narodil v roce 1949 v New Jersey, již získal Oscara, cenu Tony a neuvěřitelných dvacet cen Grammy. Když Bruce Springsteen ve svých 20 letech získal nahrávací smlouvu, spontánně sestavil kapelu z přátel a známých. Skupina, známá jako "E Street Band", funguje od roku 1974, ale její složení se v průběhu let neustále měnilo. V 70. letech minulého století Bruce Springsteen dostal od svých spoluhráčů přezdívku "The Boss", protože jim vždy po koncertě vyplatil peníze v hotovosti - tento titul má rockový hudebník dodnes.
Pokud byl Bruce Springsteen již tehdy lokální osobností, ve Státech se stal slavnou hvězdou díky svému třetímu albu "Born To Run" a skladbám jako "Thunderroad" a "Jungleland". Bruce Springsteen pak vstoupil na rockový Olymp s deskou "Born in the USA" z roku 1984, která obsahuje stejnojmenný hit a další klasiky jako "Dancing In The Dark", "Cover Me" a "Jungeland". Bruce Springsteen se v průběhu desetiletí prosadil jako jeden z nejpopulárnějších, nejúspěšnějších a nejvlivnějších hudebníků současnosti. Člen Rock and Rollové síně slávy i po více než čtyřiceti letech brázdí pódia jako nikdo jiný a svým charismatickým hlasem a procítěnými texty těší mladé i staré.
Když Bruce Springsteen zrovna nepracuje na nové hudbě, vede na Spotify podcast "Renegades: Born in the USA", na kterém se nepodílí nikdo jiný než Barack Obama.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group