Robbie Williams Vstupenky

Robbie Williams Vstupenky
Robbie Williams Vstupenky

Robbie Williams Vstupenky - Robbie Williams Tour 2023 - Robbie Vstupenky

Vstupenky Robbieho Williamse na všechny koncerty XXV Tour 2023 - zajistěte si je nyní!
Robbie Williams je bezesporu jedním z největších hudebníků a bavičů současnosti. V únoru 2023 můžeme tento výjimečný talent zažít znovu živě, protože tehdy se superhvězda vydá na cestu po Evropě v rámci svého "XXV Tour 2023 - 25 Years Of Hits". Nadcházející turné je zcela výjimečné, protože Robbie oslaví 25. výročí své sólové kariéry. Fanoušci se mohou těšit zejména na staré hity.

Termíny koncertů Robbieho Williamse v roce 2023:

01. února 2023 Hamburk, Barclays Arena
02. února 2023 Hamburk, Barclays Arena
05. února 2023 Kolín nad Rýnem, Lanxess Arena
06. února 2023 Kolín nad Rýnem, Lanxess Arena
08. února 2023 Kolín nad Rýnem, Lanxess Arena
15. února 2023 Frankfurt, Festhalle
16. února 2023 Frankfurt, Festhalle
20. února 2023 Berlín, Mercedes-Benz Arena
21. února 2023 Berlín, Mercedes-Benz Arena
24. února 2023 Hamburk, Barclays Arena

Zajistěte si vstupenky na Robbieho Williamse a zažijte největšího baviče hudební scény živě!
Robbie Williams drží světový rekord v Guinnessově knize za prodej 1,6 milionu vstupenek na koncert během jediného dne. Od té doby, kdy opustil skupinu Take That, se z teenagerovského srdcaře stal sólovou megahvězdou a prodal více než 77 milionů desek, což z něj dělá jednoho z nejúspěšnějších sólových umělců na světě. Díky hitům jako "Let Me Entertain You", "Millennium", "No Regrets", "Rock DJ", "Supreme", "Eternity" a "Feel" se tento Brit stal slavným a charismatickým koncertním umělcem. Jeho vystoupení na pódiích po celém světě jsou legendární a slibují zábavu od první do poslední vteřiny. Právě proto bylo jeho poslední turné po Evropě nazváno "Heavy Entertainment Show". Všechny koncerty byly během několika dnů zcela vyprodány.
Zpěvák, který se narodil v roce 1974 v anglickém městě Stoke-on-Trent, se proslavil díky britské chlapecké skupině Take That, ke které se připojil v 16 letech. V 90. letech patřila kapela k nejúspěšnějším na světě a vyvolala obrovský hype, zejména mezi teenagery. Kvůli rostoucím neshodám mezi Williamsem a jeho spoluhráči opustil Williams v roce 1995 chlapeckou skupinu a od té doby se věnoval sólové kariéře. Jeho debutové album "Life Thru A Lense" se zpočátku prodávalo pomalu, ale singl "Angels" měl obrovský úspěch. Songu se prodalo přes půl milionu kopií a Williams se odpoutal od své image bývalého člena chlapecké skupiny.
Do dnešního dne Williams prodal více než deset milionů desek. Jeho vydaná studiová alba se téměř vždy dostala na první místo britské hitparády a byla několikanásobně platinová. Ale také v evropských zemích, jako je Německo, Rakousko a Švýcarsko, byl umělec pravidelně zastoupen na předních příčkách hitparád. Robbie Williams absolvoval několik turné po Evropě a hrál ve vyprodaných halách. Nazpíval jedinečné duety s hvězdami jako Nicole Kidman nebo Kylie Minogue, například hit "Kids". Talent Robbieho Williamse byl oceněn mnoha cenami a oceněními, včetně devíti cen ECHO a 18 cen BRIT, které získal jako jediný britský umělec. Byl také uveden do britské hudební síně slávy jako vlivný hudebník 90. let.
Williams se koncem 90. let a začátkem nového tisíciletí opakovaně dostával na titulní stránky novin. Po odchodu z kapely se jeho večírky, alkoholové a drogové eskapády staly častějšími. Přestěhování do Los Angeles a nástup na odvykací kůru, kterou inicioval Robbieho přítel a zpěvák Elton John na jedné straně a vztah s přítelkyní Aydou Fieldovou na straně druhé, s níž je zpěvák od roku 2007 a od roku 2010 je s ní ženatý, nakonec Robbieho Williamse zachránily před touto excesivní fází jeho života. Williams má s americkou herečkou čtyři děti.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group