Coldplay Vstupenky

Coldplay Vstupenky
Coldplay Vstupenky

Coldplay Vstupenky na světové turné "Music of the Spheres" 2024

Skupina Coldplay pokračuje ve svém světovém turné "Music of the Spheres World Tour" v roce 2024.

Na svém posledním koncertě v Amsterdamu oznámili Coldplay nové termíny pro rok 2024. Kapela vystoupí v Řecku, Rumunsku, Maďarsku, Francii, Itálii, Finsku, Rakousku a Německu.

Ještě předtím se kapela v zimě 2024 představí v Austrálii a Asii.

Podle zvěstí budou Coldplay pokračovat ve svém turné "Music of the Spheres" v roce 2025. Očekává se, že na programu turné budou opět Asie, Evropa a Latinská Amerika. Zaregistrujte se nyní na ticketbande a buďte okamžitě informováni o všech novinkách týkajících se turné Coldplay 2025.

Zajistěte si vstupenky na koncert Coldplay v síti Ticketbande již nyní.

"I call it magic". Výstižněji se to nedá popsat. Mega-Band Coldplay s Frontmann Chris Martin, se stejným obsazením od roku 1996, se stala jednou z největších Pop-Rock-skupin na světě. Její stále vyprodané koncerty hraničí s magií. Ten, kdo je zažil na pódiu, ví, o čem se mluví. Pestrá a radostná show, kde mají fanoušci a Band stejnou zábavu – tady je naprogramovaná husí kůže! Zajistěte si teď vstupenky na Coldplay a zažijte jednu ze světově nejúspěšnějších skupin roku 2022 živě.

Chris Martin, Jonny Buckland, Will Champion a Guy Berryman se seznámili 1996 na Londýnském universitním College a od té doby jsou zapsáni v historii hudby. Velký průlom se im podařil 2000 s jejich debutním albem „Parachutes“. Všech dalších osm studiových alb se dostalo v mnoha zemích na 1. místo v albových chartech a byla částečně vyznamenána jako Multi-Platinová alba.V říjnu 2021 zveřejnili Goldplay jejich deváté studiové album "Music of the Spheres". Strackem "Higher Power" a s v kooperaci s BTS nahraném singlu "My Universe" udělali Coldplay dva hity, kterése hrály celé týdny na všech radiostanicích . S více než 110 miliony über prodaných zvukových záznamů se Coldplay řadí k jedné z nejúspěšnějších skupin 21. století.U streamingové služby Spotify dosáhli Coldplay měsíčně víc než šest millionů posluchačů, jejich dodnes nejúspěšnější singl "Something Just Like This" tam značí neskutečné 1,7 milliardy streamů.Tato britská skupina byla během její hudební kariéry vyznamenaná různými cenami, mezi nimi se nachází sedm Grammy.

Ticketbande neprodává ani nezprostředkovává Coldplay vstupenky, nýbrž předává k použití plattformu, kde nabízí třetí svůj vyhledávací servis, k účelu hledat Coldplay vstupenky. Ticketbande není prodejcem těchto vstupenek.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group