BTS Bangtan Boys Vstupenky

BTS Bangtan Boys Vstupenky
Registrace pro BTS Bangtan Boys

Registrace pro BTS vstupenky.

S jejich Las Vegas show "Permission To Dance On Stage" se BTS 2022 vrátili zpět na pódium. Tyto čtyři vystoupení zvýšily naději ARMY na další koncerty po Evropě. Ale ted´musí být hudební fanoušci velmi silní. Dlouho se spekulovalo o tom, kdy to bude tak daleko nyní je zde smutné potvrzení: BTS právě oznámili, že brzy půjdou do vojenské služby v Korei. Na pódiu spolu příště budou společně až v roce 2025.

Registrujte se nyní u Ticketbandy a dostávejte informace hned jak BTS zveřejní novinky k možným údajům o jejich turné!

Zpopularizovali v celém světě K-Pop - BTS.Těch sedm kluků, jejichž zkrácené jméno skupiny má více výrazů - Bangtan Boys, Sonyeondan Boys nebo Behind The Scenes – od jejich vzniku 2010 dobývají nejen charty, ale také srdce teenagerů na celé naší planetě. Než se RM (Kim Nam Joon),Suga (Min Yoon-gi),Jin (Kim Seok-in),Jimin (Park Ji-min),V (Kim Taehyung),J-Hope (Jung Ho-seok) und Jungkook (Jeon Jeong-guk) dali dohromady jako BTS, usilovali všichni Boygroup-členové o různé hudební nebo taneční kariéry.Teprve s "Hit It" castingem jejich značky Big Hit Entertainment se tito jižní Koreánci 2010/2011 poznali. 2013 se zrodil jejich první singl od BTS "No More Dream". S jejich první deskou "2 Cool For Skool" vyhrála skupina Boygroup v její rodné zemi hned několik cen jako nová skupina roku. Od té doby lámou ti kluci alby jako "Dark & Wild", "Wings" a "Love Yourself: Tear" jeden rekord za druhým a umísťují se nejen v Koree, ale i v internationálních chartech. Tracky jako "Black Swan", "Blood Sweet & Tears", "DNA", "Save Me", "Fake Love", "Not Today" oder "Fire" byly několikamilionkrát vyvolány v různých streemingových nabídkách.
Rok 2018 byl pro BTS nejúspěšnější rok vůbec. Jsou nejznámnější K-Pop skupinou, dostali spoustu ocenění a oslovují s jejich mixem z Hip-Hopu, Rocku und Pop-Ballad, kde se zpívá o individualitě, sebelásce a o problémech mládeže, hlavně teenegery na celém světě. Aby nadchli live jejich ARMY, tak se sami nazývají jejich nadšení příznivci, uspořádali BTS ve stejném roce jejich téměř vyprodané "Love Yourself"- turné, které je kromě jiných zemí dovedlo i do Německa. 2020 byla vydána s "Map Of the Soul: 7" a "Be" hned dvě studiová alba, kterými BTS několikrát docílili platinový status v Korei, Japonsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, v USA a v UK.
Nespočetná spolupráce s mezináridně slavnými hudebníky dokazuje, že jihokorejská skupina Boygroup patří již dávno mezi velké hvězdy.

Po songách s Nicki Minaj, Steve Aoki, Halsey, Charli XCX, Zara Larsson, Juice Wrld, Sia nebo Ed Sheeran následovala dále napínavá spolupráce s Coldplay. Single "My Universe", který obsahuje jak anglické zak koreánské části zpěvu, se dostal na 1. místo amerických chartů.

Zaregistrujte se teď pro BTS und buďte mezi prvními, kteří obdrží všechny novinky o TÉ KPop-skupině.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group