Rolling Stones Vstupenky
Rolling Stones Vstupenky

Registrace pro Rolling Stones

Vstupenky na turné Rolling Stones "Sixty Tour" 2022.

Vrátí se Rolling Stones v roce 2022 na turné? Odpověď zní ANO!
V létě 2022 se skupina Rolling Stones opět vydá na turné v rámci svého neuvěřitelného 60. výročí. V této zemi se můžeme těšit na dva koncerty - v Mnichově a Gelsenkirchenu.

Termíny koncertů Rolling Stones v roce 2022:

05 červen 2022 Mnichov, Olympiastadion
27. července 2022 Gelsenkirchen, Veltins Arena

17. června 2022 Bern, stadion Wankdorf
15. července 2022 Vídeň, stadion Ernsta Happela

Pořiďte si vstupenky na Rolling Stones nyní na ticketbande a zažijte rockové legendy naživo v roce 2022!

Nejlegendárnější kapela na světě Rolling Stones je známá velkolepými živými show a ani po více než šesti desetiletích historie kapely Ü70 se zde nikdo nezajímá. Mick Jagger, Keith Richards a Ronnie Wood jako ztělesnění rock'n'rollu chtějí zjistit, "jak dlouho to vydržíte". Skupina Rolling Stones pravidelně překonává světové rekordy při svých světových turné, z nichž první se uskutečnilo v roce 1981, kdy dva miliony návštěvníků oslavovaly společně se Stouny jejich dosud největší a nejúspěšnější turné v hudebním průmyslu. Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood a Charlie Watts tento rekord překonali sami v roce 1994 na turné Voodoo Lounge Tour. V roce 2022 se můžeme těšit na jubilejní turné!

Koncem roku 1961 se Keith Richards náhodou na nádraží v Dartfordu, asi třicet kilometrů od Londýna, znovu setkal se svým starým kamarádem ze školy Mickem Jaggerem. Brzy se ukázalo, že oba chlapci mají stejné hudební preference. Jagger poté pozval Richardse do své zkušebny. Krátce nato Jagger a Richard spolu s kytaristou Brianem Jonesem a baskytaristou Dickem Taylorem založili novou skupinu, která se rozrostla o Tonyho Chapmana na bicí a Iana Stewarta na klávesy. V roce 1962 odehrála dosud bezejmenná skupina svůj první koncert. Když si Brian Jones chtěl dát inzerát na koncert, spontánně se po telefonu rozhodl pro název skupiny Rollin' Stones - odkaz na píseň Rollin' Stone od Muddyho Waterse.
S nahrávací smlouvou v kapse se Rolling Stones v 60. letech etablovali jako anti-Beatles. Rolling Stones zahájili novou hudební éru nejen svým vzhledem, ale především zvukem. V roce 1965 vydala britská rocková skupina svůj první vlastní singl "The Last Time", když předtím vždy hrála coververze. Skladba se dostala na vrchol hitparády a okamžitě ji překonal druhý singl "Satisfaction", který se stal celosvětovým hitem číslo jedna. Od té doby se o Rolling Stones mluvilo jako o městě: k vyprodaným turné po celém světě se přidala alba, která dosáhla zlatého a platinového statusu. Postupem času se však stále více projevovala temná stránka úspěchu. Vnitřní konflikty mezi členy kapely, osobní problémy a zájmy definovaly 70. a 80. léta Rolling Stones. Teprve v polovině 90. let našla kapela řešení, které vyhovovalo všem členům: každých pět let vyrážejí Rolling Stones na turné, pokud možno s novým albem v kufru. Že tento koncept funguje, dokázali Stones naposledy na turné "No Filter" v roce 2017. Zůstanou Rolling Stones věrní svému rytmu? Pak se můžeme těšit nejen na nové světové turné v roce 2022, ale možná i na nástupce alba "Blue & Lonesome" z roku 2016.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group