Roger Waters Vstupenky

Roger Waters Vstupenky
Roger Waters Vstupenky

Roger Waters vstupenky na všechny koncerty "This Is Not A Drill" Tour 2023.

Tvůrčí duch Pink Floyd Roger Waters se v roce 2023 vydá na turné po Evropě! Vstupenky na koncert Rogera Waterse si můžete zajistit již v tomto okamžiku.
K radosti všech hudebních fanoušků bylo potvrzeno pět koncertů v Německu - Roger Waters bude hrát v květnu 2023 v Hamburku, Kolíně nad Rýnem, Berlíně, Mnichově a Frankfurtu. Po turné "Us+Them" v roce 2018 zahraje bývalý člen Pink Floyd poprvé v Německu.
Připravované turné Rogera Waterse slibuje další cestu časem a můžete se těšit na hudbu z nejlepší doby jeho působení u Pink Floyd - nebudou chybět klasiky jako "The Wall", "Animals" nebo "Wish you were here". Roger Waters ale také oznámil novou hudbu pro jeho koncerty.
Devětasedmdesátiletý zpěvák nedávno prozradil, že toto turné bude možná jeho poslední. Zajistěte si vstupenky na koncert Rogera Waterse a buďte u toho, až bývalý člen skupiny Pink Floyd v roce 2023 naposledy vystoupí živě!

Roger Waters Německo Koncerty 2023:

07 May 2023 Hamburg, Barclays Arena
09. května 2023 Kolín nad Rýnem, Lanxess Arena
17. května 2023 Berlín, Mercedes-Benz Arena
21. května 2023 Mnichov, Olympiahalle
28. května 2023 Frankfurt, Festhalle

Tady si můžete zajistit nejen vstupenky na Roger Waters Německo, ale také vstupenky na všechny ostatní koncerty Rogera Waterse po celé Evropě.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group