BLACKPINK Vstupenky

BLACKPINK Vstupenky
Registrace pro BLACKPINK

BLACKPINK Vstupenky na "Born Pink" Tour 2022.

BLACKPINK se v roce 2022 konečně vrátí do Německa! Korejská dívčí skupina nedávno na svých oficiálních stránkách oznámila, že v prosinci vystoupí v Německu - v Kolíně nad Rýnem a v Berlíně. Vzhledem k velkému zájmu bude nyní v Berlíně přidán další termín, což znamená, že BLACKPINK vystoupí v Německu třikrát. Kromě toho korejská dívčí skupina konečně vydala své druhé album "Born Pink", které představí na připravovaném turné.

Termíny koncertů Blackpink v roce 2022:

08. prosince 2022 Kolín nad Rýnem, Lanxess Arena
19. prosince 2022 Berlín, Mercedes-Benz Arena
20. prosince 2022 Berlín, Mercedes-Benz Arena

BLACKPINK jsou známé svými velkolepými živými vystoupeními. Diváci se mohou těšit na fantastickou světelnou a laserovou show, perfektně nacvičenou choreografii a rapové mezihry. Kromě toho holky poprvé naživo představí nové skladby z připravovaného alba "Born Pink". Nenechte si ujít BLACKPINK živě a zajistěte si vstupenky na turné Blackpink 2022 již teď!

Z hlediska úspěchu jsou BLACKPINK v současnosti považovány za ženský protiklad BTS. Čtyři zpěvačky, tanečnice a raperky Jennie, Jisoo, Rosé a Lisa vystupují na pódiu společně od roku 2016. V roce 2018 vydali své první album "In Your Area", po kterém následovaly první koncerty v Jižní Koreji a Japonsku. Již o rok později byla fanouškovská základna skupiny, jejíž členové si říkají Blinks, tak velká, že BLACKPINK vyrazili na své první světové turné po Evropě, Austrálii a Asii. Hudebně korejský kvartet kombinuje prvky K-popu s moderním hip hopem, EDM a trapovými beaty. V textové rovině se dívky neomezují na jeden jazyk, ale většinou kombinují angličtinu, korejštinu a japonštinu. BLACKPINK také dokázaly, že již nyní patří k velkým hvězdám na scéně, a to díky spolupráci s dalšími umělci. Poté, co dívčí skupina v roce 2019 znovu nahrála píseň Dua Lipa "Kiss and Make up", nás v roce 2020 překvapila písní "Sour Candy", která vznikla ve spolupráci s Lady Gaga.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group