AC/DC Vstupenky
AC/DC Vstupenky

Registrace pro AC/DC


AC/DC Vstupenky - AC/DC Návrat - AC/DC Turné 2023 -AC/DC Koncerty - Všichni fanoušci AC/DC na celém světě sní o novém turné AC/DC v roce 2023.

Zde najdete veškeré informace o budoucím turné AC/DC Tour 2023.

Nové album AC/DC se jmenuje "Power-UP" a vyšlo 13. listopadu 2020. Toto album AC/DC se také dostalo na první místo v hitparádách téměř na celém světě.
AC/DC oznámili 1. října obnovení spolupráce se zpěvákem Brianem Johnsonem, baskytaristou Cliffem Williamsem a bubeníkem Philem Ruddem. V roce 2021 nebo 2022 by se mělo uskutečnit turné, ale zatím nebylo oficiálně potvrzeno. Ale fanoušci jsou si naprosto jistí: AC/DC přicházejí!
AC/DC jsou od roku 1973 jednou z nejúspěšnějších kapel na světě. Jejich album "Back in Black" je se 44 miliony prodaných kopií druhým nejúspěšnějším albem na světě.

Zaregistrujte se k odběru novinek a buďte první, kdo se dozví, že se blíží nové turné AC/DC a že vám brzy nabídneme vstupenky na AC/DC.
Veškeré informace o vstupenkách AC/DC najdete na ticketbande.de.
Fanoušci, kteří se nyní přihlásí k odběru vstupenek AC/DC, mají jistotu, že získají tak velmi žádané vstupenky na turné AC/DC 2023.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

Místo představení?TýmProtihráč?

group