AC/DC Vstupenky

AC/DC Vstupenky
Registrace pro AC/DC

AC/DC Vstupenky - AC/DC Návrat - AC/DC Tour 2024 - AC/DC Koncerty

Fanoušci AC/DC po celém světě si nepřejí nic jiného než oznámení nového turné AC/DC v roce 2024. Splní se jim jejich sen? Přinejmenším zvěsti jsou stále pevnější. Poprvé od roku 2016 se AC/DC opět představí naživo a společně vystoupí v rámci festivalu Power Trip v Indiu. Festivalové vystoupení nyní vzbuzuje naději, že koncerty AC/DC budou brzy ohlášeny a že se legendy heavy metalu konečně vrátí do Německa a Evropy.

AC/DC plánují koncert v Dublinu v létě 2024 podle australského velvyslanectví na X. Další dva koncerty v Mnichově již potvrdil starosta Mnichova.

Zaregistrujte se a ihned se dozvíte, kdy bude nové turné AC/DC oznámeno. Veškeré informace o vstupenkách AC/DC najdete na ticketbande.de.

Kdy byli AC/DC naposledy na turné?

AC/DC byli naposledy na turné po Evropě v letech 2015 a 2016 v rámci turné "Rock or Bust".

AC/DC patří od svého vzniku v roce 1973 k nejúspěšnějším kapelám. Jejich album "Back in Black" je s více než 50 miliony prodaných kopií druhou nejúspěšnější deskou na světě. Svým aktuálním albem "Power Up" z roku 2020, které si stejně jako některé z jeho jedenácti předchůdců zajistilo první místo v mezinárodní hitparádě, AC/DC dokázali, že na to mají i po 50 letech existence kapely.
AC/DC oznámili na říjen 2020 reunion se zpěvákem Brianem Johnsonem, baskytaristou Cliffem Williamsem a bubeníkem Philem Ruddem.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group