Iron Maiden Vstupenky

Iron Maiden Vstupenky
Iron Maiden Vstupenky

Iron Maiden vstupenky na všechny koncerty "The Future Past" turné 2023.

Iron Maiden přijedou v roce 2023 na turné "The Future Past". A nyní se konečně můžeme těšit i na koncerty v Německu. Iron Maiden právě oznámili, že v létě 2023 odehrají koncerty v aréně v Německu. Nyní metalová legenda oznámila další dva termíny v Dortmundu a Mnichově. To znamená, že v roce 2023 se v Německu uskuteční sedm koncertů skupiny Iron Maiden.

Termíny koncertů Iron Maiden v Německu v roce 2023:

11. čer 2023 Lipsko, QUARTERBACK Immobilien Arena
21. čer 2023 Hannover, ZAG Arena
25. čer 2023 Dortmund, Westfalenhalle
26. čer 2023 Dortmund, Westfalenhalle
29. čer 2023 Frankfurt, Festhalle
31. čer 2023 Mnichov, olympijská hala
01. srp 2023 Mnichov, Olympijská hala

Kromě Německa zavítají Iron Maiden v rámci turné "The Future Past" Tour 2023 také do Krakova, Amsterdamu, Antverp, Glasgow, Dublinu, Leedsu, Nottinghamu, Manchesteru, Birminghamu a Londýna. Jeho fanoušci se mohou těšit zejména na skladby z posledního alba "Senjutsu". Na programu je ale také kultovní album "Somewhere In Time". Pořiďte si vstupenky na Iron Maiden na ticketbande a zažijte legendární metalovou kapelu živě v 2023 roce!

Žádná jiná kapela neměla na heavy metal tak dlouhodobý vliv jako Iron Maiden. Skupina, kterou v roce 1975 založil baskytarista Steve Harris, sehrála nejen rozhodující roli při formování heavy metalu 80. let, ale byla také vzorem pro pozdější kapely nejrůznějších metalových subžánrů. Celá řada kapel na scéně znovu vydala písně Iron Maiden jako coververze nebo někdy na svých koncertech hrála celá alba. Britská kapela, jejíž název je odvozen od středověkého mučicího nástroje, dosud vydala 17 studiových alb. Pět z nich se umístilo na prvním místě britské hitparády, dalších devět se dostalo do první desítky. Jejich úspěch se rozšířil i mimo ostrov do dalších zemí na celém světě. S více než 100 miliony prodaných nosičů je Iron Maiden jednou z nejstabilnějších a komerčně nejúspěšnějších metalových kapel na světě. Spolu s kapelami jako Saxon, Angel Witch, Praying Mantis, Diamond Head, Tygers of Pan Tang a Dep Leppard se Iron Maiden řadí do nové vlny britského heavy metalu (NWoBHM).
Zakladatelské období nebylo pro Iron Maiden jednoduché, protože v 80. letech byly v módě punk a new wave mnohem víc než metal. Přesto kapela získala nahrávací smlouvu s EMI a v roce 1979 dokonce možnost vystoupit v pořadu "Top of the Pops" na BBC. Iron Maiden tak oslovili větší počet posluchačů a jejich první album "Iron Maiden", které vyšlo krátce poté, se v hitparádě vyšplhalo na čtvrté místo. Kapela zpočátku vystupovala jako předkapela Kiss a Judas Priest, brzy však zaplnila velké haly v Evropě a později i v USA. S albem "Killers", vydaným v roce 1981, se Iron Maiden vydali na své první světové turné. Velký průlom skupiny však přišel v roce 1982 s albem "Number Of The Beast", které se dostalo přímo na vrchol hitparád. Iron Maiden poté vyrazili na turné po celém světě, během kterého odehráli 180 koncertů. Zatímco následující alba "Piece Of Mind" z roku 1983 a "Powerslave" z roku 1984 hudebně navazovala na své předchůdce, na "Somewhere in Time" z roku 86 kapela poprvé experimentovala se syntezátorovými kytarami. V roce 1988 vyšlo album "Seventh Son Of A Seventh Son", které se po albu "Number Of The Beast" stalo nejlépe hodnoceným albem kritiky. Singl "Bring Your Daughter ... To The Slaughter" z alba "No Prayer For The Dying" z roku 1990 byl pak prvním singlem skupiny, který se dostal na vrchol britské hitparády. Kapela v pravidelných intervalech vydávala další alba, naposledy "Senjutsu", které vyšlo v září 2021.
Doba Iron Maiden je poznamenána neustálými změnami členů skupiny. Steven Harris je posledním zbývajícím členem původní sestavy spolu se zpěvákem Paulem Dayem, kytarisou Davem Sullivanem a Terrym Rancem s Ronem Matthewsem na bicí. V současnosti Iron Maiden kromě Harrise představují Bruce Dickinson, Dave Murray, Adrian Smith, Janick Gers a Nicko McBrain. Od počátku 80. let kapelu doprovází maskot Edward The Head, zkráceně Eddie, který zdobí celou řadu coverů kapely.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group