Justin Bieber Vstupenky

Justin Bieber Vstupenky
Registrace pro Justin Bieber

Justin Bieber vstupenky na Justin Bieber "Justice World Tour" 2022/2023.

Justin Bieber na začátku května zahájil své rozsáhlé světové turné. Do března 2023 absolvuje teenagerská srdcovka turné po pěti kontinentech a odehraje celkem devadesát koncertů ve dvaceti zemích. V Německu se můžeme těšit na pět termínů - v Hamburku, Frankfurtu, Kolíně nad Rýnem, Mnichově a Berlíně.
Justin Bieber s sebou přiveze své nejnovější album "Justice", podle kterého se turné jmenuje. Ve 117 zemích se toto album stalo nejstreamovanějším albem - s neuvěřitelnými devíti miliardami streamů! Singly "Anyone", "Lonely" a "Holy", které byly vydány v předstihu, se již staly streamingovými hity. Ale také skladba "Stay", která vznikla ve spolupráci s The Kid LAROI a vyšla v polovině roku 2021, získala několik zlatých a platinových ocenění. Hudebně se Justin Bieber v posledních letech velmi zdokonalil, což se odráží i v jeho nových písních. Fanoušci se ovšem na nadcházejícím turné mohou těšit na starší hity jako "Baby", "Peaches", "What do you mean" nebo "I don't care".

Registrace na koncert Justina Biebera v Praze:

Srpen 2023 Praha, o2 Arena


Pořiďte si vstupenky na Justina Biebera nyní na ticketbande a zažijte nezapomenutelný koncert jednoho z největších zpěváků naší doby!

Justina Biebera objevil v roce 2007 jeho budoucí manažer na platformě YouTube, kde teenager zveřejňoval coververze. O pouhý rok později podepsal čtrnáctiletý chlapec pod vedením zpěváka Ushera svou první nahrávací smlouvu. V roce 2009 vyšel první singl "One Time", který se okamžitě dostal do německých hitparád a pomohl teenagerce prorazit na mezinárodní scéně. Ve stejném roce odehrál Justin Bieber své první velké koncerty ve své vlasti a jako předkapela doprovodil i Taylor Swift. Po prvním EP "My World" následovalo v roce 2010 debutové album "My World 2.0", které se v Americe i Kanadě dostalo na první místo hitparád - v té době bylo Justinu Bieberovi pouhých 16 let. Na tento úspěch zpěvák snadno navázal alby "Believe" z roku 2012 a "Purpose" z roku 2015, stejně jako alby "Changes" a "Justice" vydanými v letech 2020 a 21. Seznam ocenění a vyznamenání, která zpěvák během své kariéry převzal, je nekonečný.
Dodnes je tento zpěvák a skladatel autorem hitů a rozbuší srdce celého ženského světa. K věrným fanouškům Justina Biebera se však hlásí i celebrity všech věkových kategorií a pohlaví. Jeho koncerty a turné jsou velmi populární. Během svého posledního turné "Purpose Tour" v letech 2016/2017 okouzlil Justin Bieber celkem 2,7 milionu fanoušků.
V soukromí je Justin Bieber od září 2018 ženatý s neteří Aleca Baldwina Hailey.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group