André Rieu Vstupenky

André Rieu Vstupenky
André Rieu Vstupenky

Vstupenky na turné André Rieu "Happy Together Tour" 2022/2023.

V letech 2022 a 2023 André Rieu společně s Johann Strauss Orchestra vyrazí na rozsáhlé turné po Německu, Rakousku, Polsku, České republice a Nizozemsku. V Praze Německu je naplánován 1 termínů. Turné Happy Together začíná v květnu.

André Rieu v Praze:

3. června 2023 Praha, o2 Arena


Zajistěte si vstupenky na André Rieu již nyní na ticketbande a zažijte "krále valčíku" společně s jeho Johann Strauss Orchestrem živě 2022 a 2023!

To, že se André Léon Marie Nicolas Rieu vydá na hudební dráhu, bylo prakticky předurčeno. Již jeho otec André Rieu starší byl hlavním dirigentem Limburského symfonického orchestru - klasická hudba tak pro Andrého Rieuho tvořila velkou část jeho života již od ranného věku. Narodil se v roce 1949 v Maastrichtu a v pěti letech se začal učit hrát na housle. Později navštěvoval konzervatoř v Liègi a v Maastrichtu a v Bruselu se učil u maďarského houslisty Andrého Gertlera. Andre Rieu, veden úsilím, aby koncerty klasické hudby šířily radost a nadšení a aby se staly vhodnější pro masy, hrál na svých koncertech od samého počátku kromě klasických děl i skladby různých žánrů, jako jsou valčíky, muzikály, opera nebo šlágry. V roce 1987 dal tento star houslista dohromady orchestr Johanna Strausse, se kterým od té doby jezdil po celém světě. Jeho tým, který se dnes skládá z 60 členů, podporuje Andrého Rieu v realizaci jeho úspěšného konceptu - spojení moderního zvuku a vídeňské hudby 19. století.
S přibližně 100 koncerty ročně a více než 40 miliony prodaných CD a DVD je André Rieu jedním z nejúspěšnějších současných umělců . Každý koncert André Rieu a Johann Strauss Orchestra je opravdovým zážitkem, a to nejen díky ohromující živé hudbě, ale také díky fenomenálnímu zázemí, které je fanouškům na koncertě nabízeno.

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group