Naše záruka

Naše záruka

Ticketbande je sekundární prodejce vstupenek, to znamená, že naše nabídka nezahrnuje vstupenky od přímo oficiálních dealerů na koncertní, divadelní nebo jiné kulturní představení až po sportovní utkání. Spolupracujeme pouze s ověřenými a spolehlivými Ticketsbrokery. Ticketbande působí již od roku 2001 úspěšně na trhu a náš zákazník může od našeho dlouholetého úspěchu jen profitovat.

Pro naše zákazníky zajišťujeme plnou záruku formou:

1) Pravostí vstupenek

Ticketbande zasílá jen originální vstupenky. Všechny obdržené vstupenky přes náš portál (když to dovolí dodací lhůty) jsou nejdřív přeposlány do našeho supportního centra. Tam jsou všechny vstupenky našimi zaměstnanci přescanovány a pečlivě překontrolovány. Všechny elektronické vstupenky jsou pečlivě archivovány a následně zákazníkům jednotlivě přiděleny.

2) Kvalitativními vstupenkami

Tickebande vlastní mezinárodní patent pro určení kvality místa k sezení pro akce všeho druhu. Požadavky a přání zákazníků jsou pro nás prvořadé a mají nejvyšší prioritu. Náš tým udělá všech pro to, abychom porozuměli Vašim potřebám a mohli pro Vás obstarat jen ty nejlepší vstupenky.

3) Včasným doručením vstupenek

Ticketbande volí nejvhodnější způsob doručení vstupenek, aby jste Vaše vstupenky i při krátkodobém doručení včas obdrželi. Spolupracujeme s UPS a s německou poštovní společností. V početních velkoměstech má naše společnost vlastní kurýry či dopravce, kteří realizují vyzvednutí nebo předání vstupenek přímo na místě, v den uskutečnění akce.

Ticketbande nese plnou zodpovědnost za (související) škody pramenící z důvodu opožděného doručení vstupenek. Pokud objednávka nebude splněna, Ticketbande vrátí kupujícímu 100 % kupní ceny.

4) Bezpečnými bankovními transakcemi

Všechny platby kartou jsou spravovány společností Heidelpay. Společnost Heidelpay zaručuje dodržování základních bezpečnostních zásad pro bezpečí Vašich plateb. Ticketbande nikdy neobdrží údaje potřebné pro použití platební karty, to znamená číslo a platnost karty. Bankovy údaje zná jenom banka a zákazník. Tyto údaje budou použity pouze se souhlasem zákazníka a to pouze v případe vrácení ceny vstupenky kupujícímu.

Ticketbande poskytuje i možnost okamžité platby, i tady platí nejvyšší bezpečnostní zásady.

5) Spolehlivými službami

Společnost Ticketbande byla v roce 2010 zařazena mezi 12 hlavních Onlineticketshop (testováno Německým Institutem pro kvalitu služeb). Již tehdy byly naše služby pozitivně hodnoceny jak mezi jinými známými prodejci vstupenek, tak i mezi primárními prodejci (napr. Eventim) nebo globálními internetovými burzami vstupenek (Viagogo, Seatwave). Od té doby neustále zlepšujeme naše služby, mezi jiným i pomocí integrovaně posílánych e-mailových zpráv.

Nejlepším důkazem o kvalitách našich služeb je více než 99,6 % pozitivních ohlasů našich klientů.