Naše záruka

Naše záruka

Ticketbande je sekundární prodejce vstupenek, což znamená, že naše nabídka tak zahrnuje vstupenky od ne přímo oficiálních dealerů na koncertní, divadelní či jiné kulturní představení až po sportovní utkání. Spolupracujeme pouze s ověřenými a spolehlivými Ticketsbrokers. Ticketbande působí již od roku 2001 úspěšně na trhu a tudíž nás zákazník může od našeho dlouholetého úspěchu jen profitovat.

Pro naše zákazníky zajišťujeme plnou záruku formou:

1) Pravostí vstupenek

Ticketbande rozesílá jen originální vstupenky. Všechny obdržené vstupenky přes náš portál (když to dovolí dodací lhůty) jsou nejdřív přeposlány do našeho support centra. Tady jsou všechny vstupenky našimi zaměstnanci přeskenované a pečlivě překontrolovány. Všechny elektronické vstupenky jsou pečlivě archivovány a následně zákazníkům jednotlivě přiděleny.

2) Kvalitativními vstupenkami

Tickebande vlastní mezinárodní patent pro určení kvality místa k sezení pro akce všech druhu. Požadavky a přání zákazníků jsou pro nás prvořadé a mají nejvyšší prioritu. Náš týmudělá všechno pro to, abychom porozuměli Vašim potřebám a mohli pro Vás obstarat jen ty nejlepší vstupenky.

3) Včasným doručením vstupenek

Ticketbande volí nejvhodnější způsob doručení vstupenek, aby jste Vaše vstupenky i při krátkodobém doručení včas obdrželi. Spolupracujeme s UPS a s německou poštovní společnosti. V početních velkoměstech má naše společnost vlastní kurýry či dopravce, kteří realizují vyzvednutí nebo předání vstupenek přímo namístě, v den uskutečnění akce.

Ticketbande nese plnou zodpovědnost za (související) škody pramenící z důvodu opožděného doručení vstupenek. Pokud objednávka nebude splněna, Ticketbande vrátí kupujícímu 100 % nákupní ceny.

4) Bezpečnými bankovními transakcemi

Všechny platby kartou jsou spravovány společností Heidelpay. Společnost Heidelpay zaručuje dodržování základních bezpečnostních zásad pro bezpečí Vašich plateb. Ticketbande vůbec neobdrží údaje potřebné pro použití platební karty, to znamená číslo a platnost karty. Bankovy údaje zná jenom banka a zákazník. Tyto udaje budou použity jenom se souhlasem zákazníka a to jen v případe vrácení ceny vstupenky kupujícímu.

Ticketbande poskytuje i možnost okamžité platby, i tady platí nejvyšší bezpečnostní zásady.

5) Spolehlivými službami

Společnost Ticketbande byla v roce 2010 zařazena mezi 12 hlavních Onlineticketshops (testováno Německým Institutem pro kvalitu služeb). Již tehdy byly naše služby pozitivně hodnoceny jak mezi jinými známými prodejci vstupenek, tak i mezi primárními prodejci (napr. Eventim) nebo globálními internetovými burzami vstupenek (Viagogo, Seatwave). Od té doby neustále zlepšujeme naše služby, mezi jiným i pomocí integrovaně posílánych e-mailových zpráv.

Nejlepším důkazem o kvalitách našich služeb je více než 99,6 % pozitivních ohlasů našich klientů.