Imagine Dragons Vstupenky

Imagine Dragons Vstupenky
Imagine Dragons Vstupenky

Imagine Dragons vstupenky na turné "Mercury" 2022.

V rámci svého nového alba "Mercury Act 1", které vyšlo v září 2021, Imagine Dragons nyní oznámili velké světové turné na rok 2022. V létě 2022 se americká skupina kolem frontmana Dana Reynoldse vydá na turné po Evropě a odehraje dva koncerty pod širým nebem v České republice. Kromě písní z nového alba Imagine Dragons svým fanouškům zaručeně představí známé hity jako "Believer", "Thunder" nebo "Radioactive".

Termíny "Mercury" Tour 2022 v České republice:

28. května 2022 Praha, letiště Letňany
30. května 2022 Praha, letiště Letňany

Další termíny "Mercury" Tour 2022:

14. června 2022 Hannover, Expo Plaza
05 červenec 2022 Berlín, Waldbühne
14. července 2022 Mönchengladbach, SparkassenPark
09 červen 2022 Bern, Stade de Suisse

Imagine Dragons na jejich turné po celém světě doprovází americká popová skupina LANY. Zajistěte si vstupenky na turné Imagine Dragons 2022 již nyní a zažijte jednu z nejpopulárnějších kapel posledních let naživo!

Imagine Dragons mají za sebou od svého vzniku v roce 2008 strmou kariéru. Bývalí kamarádi ze střední a vysoké školy nejprve sami vydávali svá první EP, která si získala popularitu zejména na regionální indie scéně. V roce 2010 získali Dan Reynolds, Ben McKee, Daniel Wayne Sermon a Daniel Platzman nahrávací smlouvu. V roce 2012 se Imagine Dragons dostali do amerických hitparád s EP "Continued Silence" a jejich debutové album "Night Visions" je katapultovalo na druhé místo v žebříčku Billboard. Se singlem "Radioactive" získali Imagine Dragons cenu Grammy v kategorii "Nejlepší rockový výkon". V roce 2015 se kapela z Las Vegas dostala se svým druhým albem "Smoke + Mirrors" na vrchol amerických hitparád. Po přestávce způsobené nemocí vydali Imagine Dragons v roce 2017 svou třetí desku "Evolve", která se v několika zemích držela několik týdnů na vrcholu albových žebříčků. Skladba "Believer" zazněla během reklamy na Superbowl a dodnes patří k nejoblíbenějším skladbám kapely. Imagine Dragons však v rádiu hráli také písně Thunder a Whatever It Takes. Svým čtvrtým albem "Origins" dokázali, že se kvartet nechce vázat na jeden hudební žánr, kde se hiphopové rytmy mísí s country, atmosférou osmdesátých let a různými dalšími vlivy. S aktuálním dlouhohrajícím albem "Mercury" se hudebníci opět vydávají jiným směrem.
S 46 miliony prodaných alb po celém světě, 55 miliony skladeb a celkem 74 miliardami streamů patří Imagine Dragons mezi nejprodávanější rockové kapely na světě. Jejich úspěch byl již odměněn nespočtem cen.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Všechno{{ group }}
{{ rounds.name }}

group